Duhový most

Nebe a Zemi spojuje most. Jmenuje se Duhový most, protože má barvy duhy. Právě na konci Duhového mostu je zem s loukami, kopci a údolími porostlými svěží zelenou trávou.
Když zemře milované zvíře, odejde do této země. Zde je vždy dostatek jídla a pití a teplé jarní počasí. Stará a slabá zvířata jsou opět mladá a silná. Ta, která byla nějak zmrzačena, jsou opět zdráva. Celý den si tu všichni spolu hrají.
Jen jedno jediné zde chybí. Jejich člověk na Zemi, který je miluje. A tak si každý den hrají a běhají dokud nepřijde den, kdy si jeden z nich přestane hrát a vzhlédne. Čenich zavětří. Oči upřeně hledí. Ten jeden z nich rychle odběhne od skupiny.
Právě Tě uviděl a ve chvíli, kdy se Ty a Tvůj přítel setkáte, vezmeš ho do svého náručí a obejmeš. Políbí Tvůj obličej znovu a znovu a znovu a Ty znovu pohlédneš do jeho věrných očí.
Pak překročíte Duhový most spolu a už nikdy více se nerozdělíte.


neznámý autor, přeložila Marie Hájková, chs Grove

 

Moc vzpomínáme na Brainovu maminku  JCH CZ,CH CZ,Magdalenku z Vlčích luk - kterou doma volali Jessy. Odešla do psího nebe, za duhový most 27.9.2010.Jessy byla moc hodná a krásná fenečka - nikdy na ni nezapomeneme....

 Magdalenka - Jessy

 

 

16.9.2011 se k Jessynce za duhovým mostem připojil i její kamarád a otec všech jejích dětí z A i B vrhu, flat Filip, čili Ajax z Klenovské stráně, Brainův tatínek a náš vzor....budeme na něj vzpomínat s láskou a hrdostí!

 

 

ICh, Ch CZ, Ch práce CZ

AJAX z Klenovské stráně "U"

Národní vítěz Brna 3x,

Vítěz speciální výstavy 2004 a 2005,

Klubový vítěz RK CZ 2004,
Pohár ANKA 2004 - Pes roku, Výstavní a Pracovní pes roku,

Pohár ANKA 2005 - Pes roku a Pracovní pes roku

Pes roku 2004 RK CZ - 5. místo,
Šampion šampionů 2004 - 4. místo

 

 * 2.5.2000